ورود ثبت

ورود به سامانه

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

مددجویان حاجی‌آباد از خدمات دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد استفاده می‌کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد گفت: مدد‌جویان مورد حمایت اداره بهزیستی حاجی‌آباد از خدمات دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از حاجی‌آباد، محمد حیدری نارمندی صبح امروز در حاشیه امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد و بهزیستی این شهرستانبا گرامیداشت هفته بهزیستی و قدردانی از تلاش‌ها و خدمات مدیر و کارکنان اداره بهزیستی اظهار کرد: با عقد این تفاهم‌نامه همکاری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد به اداره بهزیستی و مددجویان این شهرستان خدمات آموزشی، پژوهشی و ... ارائه می‌دهد.

وی گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد و اداره بهزیستی این شهرستان به مدت دوسال منعقدشده که قابل تمدید است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد افزود: در این تفاهم‌نامه به دنبال همکاری دوجانبه برای ارتقای کیفیت خدمات علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برای استفاده اعضای هیئت‌علمی، دانشجویان و کارکنان، برگزاری دوره‌های آموزشی ضمن خدمت کارکنان بر اساس استانداردها و استفاده از ظرفیت‌های موجود مبتنی بر قوانین و ضوابط حاکم بر دانشگاه آزاد اسلامی و بهزیستی هستیم.

حیدری نارمندی با یادآوری بندهایی از مفاد این تفاهم‌نامه افزود: بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی، آموزشی، امکانات دانشگاه، امکانات توان‌بخشی، حمایتی، خدمات درمانی و مددکار سازمان، ایجاد زمینه استفاده از امکانات و خدمات مراکز زیر پوشش سازمان بهزیستی کشور ازجمله اهداف این تفاهم‌نامه است.

وی یادآور شد: شناسایی نخبگان دانشجویی زیرپوشش سازمان بهزیستی و تشکیل هسته‌های علمی و حمایت از تحقیقات و پایان‌نامه‌های این دانشجویان مطابق ضوابط، ارائه تخفیفات برای نقل و انتقالات  از دیگر اهدافی است که در این تفاهم‌نامه دنبال می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد افزود: در این تفاهم‌نامه راه‌اندازی دفتر مشاور به‌منظور کمک به تأمین سلامت روانی دانشجویان، مشاوره تحصیلی و بهبود عملکرد علمی و آموزشی آنان موردتوافق قرار گرفت که به‌زودی شرایط آن مهیا خواهد شد.

در ادامه رئیس اداره بهزیستی شهرستان حاجی‌آباد اظهار کرد: در راستای اجرای مفاد قانون تشکیل سازمان بهزیستی کشور مصوبه ۱۳۵۹ و به‌منظور تحقق اصل عدالت محوری و ایجاد فرصت‌های برابر برای رشد و شکوفایی علمی و فرهنگی همه دانشجویان و به‌طور خاص دانشجویان مورد حمایت بهزیستی این تفاهم‌نامه امضا شد.

قادر امیری توسلی گفت: ایجاد زمینه‌سازی برای تبادل افکار ، تجارب علمی، پژوهشی و استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی آباد از جمله اهداف این تفاهم‌نامه همکاری است که امیدورام شاهد اتفاقات خوبی در حوزه تحقیق و پژوهش و استفاده از دانش و توان دانشجویان این واحد دانشگاهی باشیم. 

به گزارش آنا، در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه با اهدای لوح سپاس توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش‌های مدیر و کارکنان بهزیستی شهرستان حاجی‌آباد قدردانی شد

اطلاعات تماس

مجموعه مطالب

Template Design:Dima Group