ورود ثبت

ورود به سامانه

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

 ط¨ط±ط¬ط³طھظ‡â€Œط³ط§ط²غŒ ظپط¹ط§ظ„غŒطھ‌ظ‡ط§غŒ ظ‚ط±ط¢ظ†غŒ ظˆ ظپط±ظ‡ظ†ع¯غŒ ط§ط² ط§ظ‡ط¯ط§ظپ ط¯ط§ظ†ط´ع¯ط§ظ‡ ط¢ط²ط§ط¯ ط§ط³طھ

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد گفت: برجسته‌سازی فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی از اهداف مهم دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از حاجی‌آباد، محمد حیدری‌نارمندی صبح امروز در حاشیه جلسه تفسیر سوره حشر ویژه استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد با اشاره به برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان اظهار کرد: برگزاری محافل انس با قرآن با حضور قاریان بین‌المللی، جلسه تفسیر قرآن، مراسم ویژه لیالی‌قدر از برنامه‌های اجرایی این واحد دانشگاهی است.

وی با بیان اینکه برجسته‌سازی فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی از اهداف مهم دانشگاه آزاد اسلامی است، افزود: قرآن و برنامه‌های هدایتگر آن همیشه مانند چراغ راه ما در دانشگاه‌ است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد گفت: یکی از ارزشمندترین اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی تلاش برای ترویج و توسعه برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در این دانشگاه بوده که در طول ایام ماه مبارک رمضان، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی از آن بهره‌مند می‌شوند.

حیدری‌نارمندی با قدردانی از حضور دانشگاهیان در برنامه‌های قرآنی خاطرنشان کرد: قطعاً استمرار این برنامه‌ها در دین‌باوری، ترویج فرهنگ قرآنی و استحکام پایه‌های اعتقادی اثربخش و مؤثر است.

حجت‌الاسلام محمدمهدی صفریان‌نژاد از مبلغان دینی حاجی‌آباد نیز در این جلسه گفت: سوره حشر ۲۴ آیه دارد و در مدینه نازل شده است. این سوره درباره تسبیح همه موجودات هستی برای خداوند است؛ بنابراین فرشتگان, موجودات و نیز انسا‌ن‌هاى الهى و خودساخته, هرگز از تسبیح خسته نمى‌شوند.

اطلاعات تماس

مجموعه مطالب

Template Design:Dima Group