ورود ثبت

ورود به سامانه

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *تشریح فعالیت‌ها و موفقیت‌های دانشگاه آزاد حاجی آباد در سال 94


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی حاجی‌آباد گفت: در سالی که گذشت شاهد موفقیت‌های بسیاری در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و عمرانی در این واحد دانشگاهی بودیم .

به گزارش خبرگزاری فارس از حاجی‌آباد، محمد حیدری‌‌نارمندی عصر امروز در جمع خبرنگاران به تشریح عملکرد و فعالیت‌های یک‌ساله واحد دانشگاهی حاجی‌آباد در سال 94 پرداخت و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی حاجی‌آباد در سالی که گذشت شاهد موفقیت‌های بسیاری در حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و عمرانی در این واحد دانشگاهی بودیم .

وی افزود: جذب یازده رشته در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته، پیگیری رشته کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی کشاورزی با توجه به اینکه این واحد دارای دو عضو استادیار تمام وقت و یک عضو هیات علمی نیمه‌وقت در این رشته است، رشته آموزش ابتدایی در مقطع کارشناسی ارشد موافقت اولیه آن از ستاد هماهنگی جهت ارسال به کارتابل دفتر گسترش صورت گرفته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی حاجی‌آباد تصریح کرد: در رشته حسابداری مقطع کارشناسی ارشد نیز با توجه به‌وجود دو عضو هیات علمی تمام‌وقت در این رشته و موافقت واحد بندرعباس و هیات امنای استانی، جهت تشکیل پرونده و ثبت آن در کارتابل، هماهنگی لازم صورت گرفته است.

حیدری‌نارمندی بیان داشت: در حوزه پژوهش و فناوری، تعداد 9 مقاله ISI، دو مقاله علمی پژوهشی، 6 عدد کنفرانس خارج از کشور، تجهیز 7 کارگاه و آزمایشگاه، تعداد 8 طرح پژوهشی، جذب بودجه پژوهشی به‌صورت کامل از سال 89 تاکنون و افزایش پهنای باند اینترنت از خدمات این واحد دانشگاهی در حوزه پژوهش و فناوری بود.

این مسئول با بیان اینکه این واحد دانشگاهی در سال گذشته در حوزه دانشجویی و فرهنگی شاهد موفقیت‌های بسیاری بود،گفت: کسب مقام سوم مسابقات قرآن و عترت، کسب بیشترین شرکت‌کننده دانشجو در این دوره از مسابقات، راه‌اندازی خوابگاه دانشجویی خواهران، راه‌اندازی کانون‌های جرعه نور، تقویت برنامه‌های بسیج دانشجویی از موفقیت‌های این واحد دانشگاهی در سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» بود.

وی خاطرنشان ساخت: توجه به عدم وابستگی به شهریه در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، کاشت 600 اصله نخل پیارم و 200 اصله سایر نخیلات از سال 89 تاکنون که تا سال 96 به بار خواهند نشست و وابستگی دانشگاه به شهریه را کمتر خواهد کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد به فعالیت‌های انجام شده در حوزه عمرانی پرداخت و افزود: اخذ سند مالکیت ساختمان آموزشی، تکمیل ساختمان آموزشی به مساحت 4 هزار متر مربع، احداث ساختمان فرهنگی به مساحت یک هزار و 200 متر مربع، فضاسازی و احداث دیوار محیطی، درختکاری، سردرب و پیگیری جهت انتقال قطعی سند زمین کشاورزی از خدمات این واحد دانشگاهی بود.

وی در پایان یادآور شد: در مجموع سال 94 برای این واحد دانشگاهی سال بسیار موفقی بود و توانستیم با همراهی و حمایت مسئولین دانشگاه آزاد و مسئولین شهرستان به موفقیت‌های خوبی در حوزه‌های مختلف به‌ویژه حوزه عمرانی دست پیدا کنیم و امیدواریم در سالی که مزین شده است با نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» بتوانیم نقش خوبی را در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری ایفا کنیم .

اطلاعات تماس

مجموعه مطالب

Template Design:Dima Group