ورود ثبت

ورود به سامانه

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

مددجویان حاجی‌آباد از خدمات دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد استفاده می‌کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد گفت: مدد‌جویان مورد حمایت اداره بهزیستی حاجی‌آباد از خدمات دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از حاجی‌آباد، محمد حیدری نارمندی صبح امروز در حاشیه امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد و بهزیستی این شهرستانبا گرامیداشت هفته بهزیستی و قدردانی از تلاش‌ها و خدمات مدیر و کارکنان اداره بهزیستی اظهار کرد: با عقد این تفاهم‌نامه همکاری، دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد به اداره بهزیستی و مددجویان این شهرستان خدمات آموزشی، پژوهشی و ... ارائه می‌دهد.

وی گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد و اداره بهزیستی این شهرستان به مدت دوسال منعقدشده که قابل تمدید است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد افزود: در این تفاهم‌نامه به دنبال همکاری دوجانبه برای ارتقای کیفیت خدمات علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی برای استفاده اعضای هیئت‌علمی، دانشجویان و کارکنان، برگزاری دوره‌های آموزشی ضمن خدمت کارکنان بر اساس استانداردها و استفاده از ظرفیت‌های موجود مبتنی بر قوانین و ضوابط حاکم بر دانشگاه آزاد اسلامی و بهزیستی هستیم.

حیدری نارمندی با یادآوری بندهایی از مفاد این تفاهم‌نامه افزود: بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی، آموزشی، امکانات دانشگاه، امکانات توان‌بخشی، حمایتی، خدمات درمانی و مددکار سازمان، ایجاد زمینه استفاده از امکانات و خدمات مراکز زیر پوشش سازمان بهزیستی کشور ازجمله اهداف این تفاهم‌نامه است.

وی یادآور شد: شناسایی نخبگان دانشجویی زیرپوشش سازمان بهزیستی و تشکیل هسته‌های علمی و حمایت از تحقیقات و پایان‌نامه‌های این دانشجویان مطابق ضوابط، ارائه تخفیفات برای نقل و انتقالات  از دیگر اهدافی است که در این تفاهم‌نامه دنبال می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد افزود: در این تفاهم‌نامه راه‌اندازی دفتر مشاور به‌منظور کمک به تأمین سلامت روانی دانشجویان، مشاوره تحصیلی و بهبود عملکرد علمی و آموزشی آنان موردتوافق قرار گرفت که به‌زودی شرایط آن مهیا خواهد شد.

در ادامه رئیس اداره بهزیستی شهرستان حاجی‌آباد اظهار کرد: در راستای اجرای مفاد قانون تشکیل سازمان بهزیستی کشور مصوبه ۱۳۵۹ و به‌منظور تحقق اصل عدالت محوری و ایجاد فرصت‌های برابر برای رشد و شکوفایی علمی و فرهنگی همه دانشجویان و به‌طور خاص دانشجویان مورد حمایت بهزیستی این تفاهم‌نامه امضا شد.

قادر امیری توسلی گفت: ایجاد زمینه‌سازی برای تبادل افکار ، تجارب علمی، پژوهشی و استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی آباد از جمله اهداف این تفاهم‌نامه همکاری است که امیدورام شاهد اتفاقات خوبی در حوزه تحقیق و پژوهش و استفاده از دانش و توان دانشجویان این واحد دانشگاهی باشیم. 

به گزارش آنا، در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه با اهدای لوح سپاس توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از تلاش‌های مدیر و کارکنان بهزیستی شهرستان حاجی‌آباد قدردانی شد

 ط¨ط±ط¬ط³طھظ‡â€Œط³ط§ط²غŒ ظپط¹ط§ظ„غŒطھ‌ظ‡ط§غŒ ظ‚ط±ط¢ظ†غŒ ظˆ ظپط±ظ‡ظ†ع¯غŒ ط§ط² ط§ظ‡ط¯ط§ظپ ط¯ط§ظ†ط´ع¯ط§ظ‡ ط¢ط²ط§ط¯ ط§ط³طھ

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد گفت: برجسته‌سازی فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی از اهداف مهم دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از حاجی‌آباد، محمد حیدری‌نارمندی صبح امروز در حاشیه جلسه تفسیر سوره حشر ویژه استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد با اشاره به برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان اظهار کرد: برگزاری محافل انس با قرآن با حضور قاریان بین‌المللی، جلسه تفسیر قرآن، مراسم ویژه لیالی‌قدر از برنامه‌های اجرایی این واحد دانشگاهی است.

وی با بیان اینکه برجسته‌سازی فعالیت‌های قرآنی و فرهنگی از اهداف مهم دانشگاه آزاد اسلامی است، افزود: قرآن و برنامه‌های هدایتگر آن همیشه مانند چراغ راه ما در دانشگاه‌ است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد گفت: یکی از ارزشمندترین اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی تلاش برای ترویج و توسعه برنامه‌های فرهنگی و قرآنی در این دانشگاه بوده که در طول ایام ماه مبارک رمضان، دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی از آن بهره‌مند می‌شوند.

حیدری‌نارمندی با قدردانی از حضور دانشگاهیان در برنامه‌های قرآنی خاطرنشان کرد: قطعاً استمرار این برنامه‌ها در دین‌باوری، ترویج فرهنگ قرآنی و استحکام پایه‌های اعتقادی اثربخش و مؤثر است.

حجت‌الاسلام محمدمهدی صفریان‌نژاد از مبلغان دینی حاجی‌آباد نیز در این جلسه گفت: سوره حشر ۲۴ آیه دارد و در مدینه نازل شده است. این سوره درباره تسبیح همه موجودات هستی برای خداوند است؛ بنابراین فرشتگان, موجودات و نیز انسا‌ن‌هاى الهى و خودساخته, هرگز از تسبیح خسته نمى‌شوند.

ظ¾غŒط±ظˆط²غŒ ط§ظ†ظ‚ظ„ط§ط¨ ط§ط³ظ„ط§ظ…غŒ ظ…ظˆط¬ط¨ ط´ع©ط³طھ ط³غŒط§ط³طھ‌ظ‡ط§غŒ ط¢ظ…ط±غŒع©ط§ ط¯ط± ظ…ظ†ط·ظ‚ظ‡ ط´ط¯

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: پیروزی انقلاب اسلامی موجب شکست سیاست‌ها و بر هم خوردن نقشه‌های آمریکا در منطقه و خلیج فارس شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از حاجی‌آباد، اباذر سالاری عصر امروز در یادواره شهدای شهرستان حاجی‌آباد اظهار کرد: استکبار جهانی از سال ۱۳۴۲ برای این کشور برنامه داشت که حرکت رهبر کبیر انقلاب منجر به پیروزی انقلاب شد و این پیروزی موجب شکست سیاست‌ها و بر هم خوردن نقشه‌های آمریکا در منطقه و خلیج فارس شد و نظام دو قطبی جهان را زیر سؤال برد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران تنها یک مسئله استراتژیک متعارف نیست؛ بلکه امواجی است که بنیان‌های تمدن سوسیالیستی شرق و کاپیتالیستی غرب را به لرزه انداخت.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان با بیان اینکه جهان مدرن تا قبل از انقلاب اسلامی به سوی کنار گذاشتن دین پیش می‌‌رفت، اضافه کرد: بعد از پیروزی انقلاب این فکر تغییر یافت و مذهب جای خود را در جهان باز کرد.

سالاری مطرح کرد: انقلاب و کشور را مدیون خون شهدا و خانواده این عزیزان هستیم و آنان حق حیات بر گردن این نظام دارند.

طرح‌های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد در زمینه خدمات شهری در شورای اسلامی شهر و کمیسیون‌ها و واحدهای تخصصی بررسی و اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از حاجی‌آباد، صبح امروز نشست شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر با رئیس و جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد برگزار شد.

در این نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد حاجی‌آباد با بیان ضرورت بهره‌گیری از توان علمی و تخصصی جوانان در عرصه‌های مختلف گفت: جوانان و به‌ویژه دانشجویان از ظرفیت‌های فوق‌العاده‌ای برخوردارند و می‌توانند در حوزه‌های متفاوت نقش‌آفرین باشند.

محمد حیدری نارمندی افزود: می‌طلبد که مدیران از این ظرفیت‌ها بهره گیرند، هم فرماندار و هم شورای اسلامی شهر و شهردار حاجی‌آباد با استقبال از این ظرفیت بر استفاده از توانمندی دانشجویان در ارتقای خدمت به مردم تأکید دارند و باید قدردان این دیدگاه‌ها بود.

علیرضا حسن‌زاده شهردار حاجی‌آباد هم در این نشست با استقبال از همراهی و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با شهرداری، توضیحاتی درباره تعامل دانشگاه با مدیران حوزه شهری ارائه کرد.

حاضران نیز در این گردهمایی نظر خود را بیان کردند و مقرر شد در بخش سیما و منظر شهری، دانشجویان بر اساس معیارهای اعلام‌شده، طرح‌های خود را تنظیم و تدوین کنند تا این طرح‌ها در شورای اسلامی شهر و کمیسیون‌ها و واحدهای تخصصی بررسی و پس از تأیید، زمینه اجرایی شدن آن فراهم شود. 

به گزارش آنا، این اقدام گام عملی شهرداری در استفاده از توانمندی دانشجویان بومی، دریافت ایده‌ها و خلاقیت جوانان در بهبود خدمات شهری محسوب می‌شود.

اجرای طرح‌های دانشجویی دانشگاه آزاد حاجی‌آباد در زمینه خدمات شهری

ط¹ط²طھ ظˆ ط§ظ‚طھط¯ط§ط± ط¬ظ…ظ‡ظˆط±غŒ ط§ط³ظ„ط§ظ…غŒ ظ…ط±ظ‡ظˆظ† ط®ظˆظ† ظ¾ط§ع© ط´ظ‡ط¯ط§ط³طھ

اطلاعات تماس

مجموعه مطالب

Template Design:Dima Group